ivosis enerji

Güneş enerjisi sektöründe bölgesinin öncü mühendislik ve danışmanlık firmalarından biri olan İVOSİS Enerji, fotovoltaik sistemlerin tasarımı, temini ve kurulumu (EPC) ile bu alanda her türlü danışmanlık ve bakım hizmeti vermektedir.

Sürdürülebilir bir gelecek için güneş enerjisi sektöründeki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip eden İVOSİS Enerji, bölgenin iklimsel özelliklerini ve güneş potansiyelini iyi analiz ederek müşterilerine en yüksek hizmet kalitesiyle en uygun çözümleri sunmaktadır.

Güneş enerjisi teknolojilerindeki son trendleri uygulayan İVOSİS Enerji, yüksek hizmet kalitesi ve profesyonel ekibiyle EPC danışmanlığı, mühendislik ve güneş enerjisi saha kurulumu alanlarında başarılı projelere imza atmaktadır.

Ekip

Profesyonel Ekip

TuksekTeknoloji

YÜKSEK TEKNOLOJİ​

Destek

7/24 TEKNİK DESTEK​

GELECEĞİN ENERJİSİ GÜNEŞ ENERJİSİ

HİZMETLERİMİZ

İVOSİS Enerji, deneyimli ekibi ve kaliteli hizmet anlayışı ile GES projelerinde profesyonel çözümler sunmaktadır.

Drone ile Termal Kamera Testleri ve Raporlama

Mühendislik, Ürün Tedariki ve Kurulumu (EPC)

Servis ve Bakım Hizmetleri

Projelendirme, Finans ve Yatırım Danışmanlığı

PROJELERİMİZ​

Öne Çıkan Güneş Enerji Santrallerimiz.

Nasıl Çalışıyoruz?

ÜCRESİZ KEŞİF

1. AŞAMA

ÜCRETSİZ KEŞİF

Keşif, doğru bir planlama ve projelendirmenin en temel adımıdır. Projelendirme öncesi uzman ekibimiz, proje alanında tüm detayları ele alarak, enerji ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun sistem ve alan hakkında keşif raporunu sunacaktır.

PROJELENDİRME

2. AŞAMA

PROJELENDİRME

Keşif sonrası uygulama alanı projeye için uygun hale geldiğinde alanında uzman kadromuz projelendirme çalışmalarına başlayarak gerek ticari gerekse sosyal açıdan son teknoloji ürünlerle en ekonomik ve en kaliteli çözümleri siz değerli müşterilerimiz için oluşturacaktır.

KURULUM

3. AŞAMA

KURULUM

Çevre dostu ve maksimum verimlilikle enerji üreten güneş santralleri kurulumu, kendi alanında uzman ekiplerimizin hızlı, güvenilir ve disiplinli çalışmaları sonucu gerçekleştirilmektedir.

DESTEK

4. AŞAMA

DESTEK

ivosis energy, yüzde yüz müşteri memnuniyeti esasına dayalı çalışma prensibi ve uzun yıllara dayalı deneyimi ile kurulum sonrası düzenli servis ve bakım hizmeti sunmakta.

A’DAN Z’YE GES PROJE DANIŞMANLIĞI

Güneş enerjisi sistemleri hakkında daha fazla bilgi için, 

SEKTÖRDEN HABERLER​

Güneş Paneli Nedir?  Güneş enerjisi günümüzde yoğun kullanılan enerji kaynağıdır. Solar panel olarak da bilinen paneller güneşten gelen ışığı elektriğe çevirir. Panellerin …

Son kaynak tedarik tarifesi kapsamında EPDK’nın sayfasında yayımlanan elektrik tüketen tüketiciler için uygulanan tarife fiyatlarıdır. Temmuz 2023 dönemi için elektrik birim fiyatları …

EPDK tarafından belirlenen ve 1 Temmuz 2023 tarihi itibariyle geçerli olacak olan yeni elektrik tarife fiyatları 24 Haziran Cumartesi günü resmi gazetede …

kurulu güç
0 kWp
yıllık elektrik üretimi
0 kWH
Co2 salınımı engelleme
0 Ton
ağaç ekimine denk
0 Adet