HAKKIMIZDA

Güneş enerjisi sektöründe Türkiye’nin kurumsal firmaları arasında yer alan İVOSİS Enerji, Güneş enerjisinden elektrik üretmek, Güneş enerji santralleri ekipmanları temini ve kurulumunu (EPC) gerçekleştirmek ve bu alanda her türlü danışmanlık hizmeti vermek maksadıyla 2020 yılında kurulmuş bir mühendislik ve danışmanlık firmasıdır.

Yüksek hizmet kalitesi ve profesyonel ekibiyle Türkiye genelinde önemli GES projelerine imza atan İVOSİS Enerji, çatı ve arazi GES uygulamalarında bölgenin iklimsel özelliklerini ve güneş potansiyelini iyi analiz edip, yatırımcılarına A’dan Z’ye anahtar teslimi yüksek getirili projeler üretmektedir.

Güneş enerjisi temiz, yenilenebilir ve sınırsız bir kaynaktır. Bu santrallerin yaygınlaştırılması, enerji bağımsızlığını artırırken aynı zamanda çevresel etkileri azaltarak iklim değişikliğiyle mücadelede önemli bir rol oynar. Güneş enerji santrallerinin kurulumu, sadece bugünün enerji ihtiyacını karşılamakla kalmaz, gelecek nesiller için daha temiz bir dünya bırakma sorumluluğumuzun da bir ifadesidir. Güneş enerjisi ile sürdürülebilir bir gelecek için sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip eden İVOSİS Enerji, alanında uzman ve deneyimli bir ekip ve en son teknolojik ürünler ile müşterilerine güneş enerjisi sistemlerinden en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olmaya kendini adamıştır.

IVOSIS İLE ENERJİNİZİ YÜKSELTİN

KURUMSAL VE TECRÜBELİ BİR ŞİRKET

Farklı sektörlerden yatırımcısına yüksek hizmet sağlayan İVOSİS Enerji, 2020 yılından beri kurumsal kimliğini ön planda tutarak gerçekleştirdiği projelerle hizmet verdiği bölgelerde öncü bir firma konumuna yükselmiş, oluşturduğu kurumsal imajıyla tecrübesini ispatlamıştır.

YENİLİKÇİ VE GÜVENİLİR

Dünyadaki gelişen teknolojiyi yakından takip eden ve hayata geçirdiği projelerde son teknolojiyi uygulayan güvenilir bir firmayız.

HER ÖLÇEK VE SEKTÖRE UYGUN PROJELER

Her sektörden farklı ölçekteki şirketlere yüksek enerji sarfiyatlarını minimuma düşürecek enerji çözümleri sunmak için çalışıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz her projeden gurur duyuyoruz ve yolun her adımında projelerimizi takip etmeye devam ediyoruz.

YÜKSEK HİZMET KALİTESİ

Projelerinizde iş ortağınız olarak alanlarında uzman mühendis ve teknisyen kadromuzla, kaliteden ödün vermeden projenizi hayata geçiriyoruz. Bunun yanı sıra kurulum sonrası verdiğimiz teknik destekle yatırımınızı kendi yatırımımız gibi benimseyerek yüksek hizmet kalitesini sizlere sunuyoruz.

ÇÖZÜM ORTAĞI

İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde analiz ederek firmanıza özel geliştirdiğimiz proje çözümlerini sunuyoruz. Geliştirmiş olduğumuz bu çözümlerle firmanıza enerjide en yüksek tasarrufu sağlıyoruz.

SERVİS VE BAKIM HİZMETLERİ

Kurulumunu yaptığımız santrallerin 7/24 uzaktan takibini sağlıyoruz. Enerji kaybını önlemek ve olası bir arıza durumuyla karşılaşmamak için titizlikle çalışıyoruz, sizlere her an kesintisiz servis ve bakım hizmeti sunuyoruz.

A’DAN Z’YE GES PROJE DANIŞMANLIĞI

Güneş enerjisi sistemleri hakkında daha fazla bilgi için,